main-logo
Studio Tatuażu Słubice

Salon tatuażu Sphinx w Słubicach to miejsce, w którym w niebanalny sposób ozdobisz swoje ciało, a przy okazji spotkasz ludzi pełnych pasji, dobrego humoru i pozytywnego spojrzenia na świat.

To także miejsce, w którym doświadczysz pełnego profesjonalizmu zarówno podczas konsultacji, jak i w trakcie wykonywania tatuażu. Nasz zespół składa się z artystów, którzy doradzą Ci przy wyborze kompozycji lub przeprojektują dostarczony wzór, aby prezentował się tak, jak sobie wymarzyłeś.

Zapraszamy!


O nas!

Działamy na rynku już od roku, a już mamy setki zadowolonych klientów, którzy z uśmiechem na ustach do nas wracają. Świadczymy wysokiej jakoiści usługi oraz dbamy o higienę i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. W Naszym studiu spotkacie się z pasja, pełnym profesjonalizmem i ciepła, luźną atmosfera tworzona przez młodych artystów, którzy tworzą z pasją i pełnym zaangażowaniem.


Dbamy o bezpieczeństwo i wysoką jakość usług , używamy sprawdzonego sprzętu pochodzącego od najlepszych sprzedawców na rynku m.in Kwadron, Arif, Neba, El Cartel.


Tatuaże wyceniane są indywidualnie, po konsultacji z klientem w zależności od ostatecznej wielkości, miejsca oraz stylistyki.


Przed wizytą nie opalaj skóry, dobrze ją nawilżaj, wyśpij się!
Absolutnie nie pij alkoholu i nie bierz tabletek przeciwbólowych, które mogą mocno komplikować proces gojenia.

Oferujemy również Piercing!

oferta
paulina

Nie ograniczam się do jednej stylistyki, choć to realizm i delikatne, wymagające chirurgicznej precyzji wzory sprawiają mi najwiecej frajdy.
Swobodnie mieszam realizm z kolorem i graficznymi akcentami.
Zawodowo tatuażem zajmuje się od 2016 roku, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

cyprian

Tatuaże graficzne i konturowe to style, w których czuje się najlepiej. Chętnie próbuje nowych rzeczy, więc na pewno stworzę dla każdego coś niepowtarzalnego.
Zawsze daje z siebie 200%.

Prace naszych tatuażystów

Więcej aktualności znajduje się na naszym instagramie _sphinxtattoo_